Diskuse

Chcete nám zanechat vzkaz? Můžete právě zde.

Počet komentářů: 8 - “Diskuse”

 1. Johana Kosmáková napsal:

  Dobrý den, narazila jsem na tuhle webovou stránku a chtěla bych moc poděkovat autorům za šíření informací o Downově syndromu a pomoci rodičům dětí narozených s touto diagnózou. Chtěla jsem se zeptat jestli lze na téhle stránce zveřejnit moji SOČ nazvanou Problematika Downova syndromu, psala jsem ji v roce 2008 a chtěla jsem se jejím prostřednictvím podělit o příběh mého staršího bratra Milana, který má DS, bohužel jsem se dostala jen do krajského kola, kde jsem se sice umístila, ale na postup do celostátního to nestačilo. Myslím si, že by rodiče takto narozených dětí měli znát co nejvíce příběhů rodin s podobným životním osudem. Mojí mamince by před 28 lety něco podobného jistě pomohlo. Budu ráda, když mě informujete, jak a kde vám můžu svoji práci poslat. Děkuji Kosmáková.

  • admin napsal:

   Dobrý den.

   Moc Vám děkujeme a určitě Vaši práci rádi zveřejníme. Detaily jsem Vám již poslal do emailu. Hezký den.

 2. Kateřina Humhalová napsal:

  Dobrý den,

  dovolte mi obrátit se na Vás s prosbou. jsem studentkou posledního ročníku speciální pedagogiky a zajímá mne hlavně problematika dětí s Downovým syndromem, proto jsem se na ni zaměřila i při vypracování bakalářské práce. Pokud by se našel někdo, kdo by byl ochoten vyplnit krátký dotazník ohledně služeb poskytovaných Vám rodičům, velice by mi tím pomohl. Pokud budete mít chuť, prosím pište na e-mail:humhalka@seznam.cz . Předem mnohokrát děkuji za pochopení a pomoc. Kateřina Humhalová

 3. Jana Weisová napsal:

  Milí rodiče,

  jelikož v únoru vychází klubeček mladších dětí na prázdniny a my jsme se pro nemoc dlouho neviděli, bude nejbližší klubeček ve čtvrtek 16.2.2012 od 15:00 hodin. Jedná se vyjímečně o lichý týden, MC Robátko nám již rezervovalo prostory. V březnu už bude klubeček probíhat odděleně podle plánu, snad už nás tolik nemocných nebude.

  Těšíme se na Vás
  Jana

 4. Přemysl Jeřábek napsal:

  Dobrý den, děkuji za velmi zajímavé a inspirativní stránky . Jsem rád, že něco takového vzniklo a pomáháte rodičům, ale hlavně dětem.
  Děkuji Mgr. Přemysl Jeřábek
  PS: pokud budu moci rád jistě pomohu

 5. Katarína Bačová napsal:

  Chcela by som vas vsetkych poprosit o nazor a radu…. Nechcem aby ste pisali nazory lekarov a vedcov, ale svoje vlastne skusenosti, pretoze lekary a vedci sa v tom vobec nestotoznuju. Pichali ste svojim detom cerebrolysin a ake mate s tym skusenosti? Bol potom problem s integrovanim deti do skoly/skolky, alebo nejake ine negativa/ pozitiva, ktore ste sami zazili? Cokolvek, akakolvek realna skusenost je pre mna cenna… dakujem

  • admin napsal:

   Dobrý den, pokud používáte Facebook, zkuste se přes odkaz na této stránce, přihlásit do skupiny Klubu nejmenších na Facebooku. Je tam poměrně hodně ochotných rodičů, kteří, pokud budou vědět, rádi Vám poradí. Hezký den.

Prosím vyplňte: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.